Zomercursus: Ontdek de wereld van grafische technieken voor keramiek – 2025

Cursusinformatie
(Deze cursus is volgeboekt. Ook is het niet meer mogelijk om op de wachtlijst geplaatst te worden.)

Datamaandag 11 t/m donderdag 14 augustus 2025
Lestijden10.00 uur tot 15.30 uur
Prijs€ 395,–(BTW vrijgesteld)
DocentAnnemarie van Ham

In deze vierdaagse zomercursus ga je diverse grafische technieken voor decoraties ontdekken.

Je brengt tekeningen en afbeeldingen over op ongebakken en biscuit gestookte klei, waarvoor we diverse druktechnieken zoals mono print, stempelen, alternatieve zeefdruk, gelli plate en transfers gebruiken. Iedere dag staat er een nieuwe techniek op het programma.

Doel
Na deze cursus heb je kennisgemaakt met de diverse grafische technieken en ken je de verschillen en mogelijkheden om op je eigen werk toe te passen.

Doelgroep/niveau
Kennis van de basistechnieken in het werken met klei wordt aanbevolen.

Op de eerste dag betaal je € 75,– voor diverse producten en materialen die voor deze cursus nodig zijn, en die je daarna thuis kunt blijven gebruiken.

Actueel

04-06-2025Van 7 juni tot en met 26 oktober exposeren onze geslaagde eindexamenkandidaten van het cursusjaar 2024-2025 in museum Gouda. Er is een grote veelzijdigheid aan objecten te bewonderen. Voor meer informatie: Kersvers keramiek Wil je meer informatie? Meer informatie [...] Lees meer
26-05-2025Alumni seminar Blik op de toekomst 5 oktober 2025 De Nederlandse Keramiekopleiding kent een groot aantal afgestudeerde keramisten. Voor deze alumni organiseert de opleiding Blik op de toekomst, een dagvullend programma in het kader van een leven lang leren.  Benieuwd wat je na de opleiding allemaal kunt doen? Zes workshops bieden een verbreding van en een verdieping op [...] [...] Lees meer

Jouw keuze kunnen maken?

Wil je meer informatie?