
Cursusinformatie
| Data | 4 maart en 15 april 2026 |
| Aantal lessen | 2 |
| Lestijden | woensdag van 10:00 tot 15.30 uur (inclusief pauze van 30 minuten) |
| Prijs | € 280,- (BTW vrijgesteld) |
| Docent | Loes Vork |
Stralend Werven
Tijdens de cursus Stralend Werven leer je hoe marketing werkt, en dat je je marketing zelf kunt doen op een manier die bij je past. Niemand zit te wachten op ongevraagde wervende berichten. Maar wat als jouw marketing-uitingen worden ervaren als een cadeautje? En wat als je structureel en duidelijk communiceert, zodat er ‘als ‘vanzelf mensen op je af komen voor wie je echt iets kunt betekenen? Dat is Stralend Werven!
Eerste cursusdag
Stralend Werven staat voor: met plezier de marketing doen voor je eigen bedrijf, op een manier die bij je past, die werkt en die je vol kunt houden. Dat begint bij de basis: wie ben jij, waar sta je voor, waarom doe je wat je doet? Tijdens de eerste cursusdag brengen we samen je waarden, missie en visie onder woorden. Daaruit volgt een duidelijk en persoonlijk marketingplan om met de juiste middelen de juiste mensen te bereiken.
Persoonlijke challenge
In de zes weken tussen de eerste en de tweede cursusdag voer je een persoonlijke marketing challenge uit. Zo bouw je een marketing routine op die nodig is voor resultaat. Tijdens de challenge word je op verzoek begeleid met een 1-op-1 online afspraak.
Tweede cursusdag
Op basis van de resultaten van je challenge, stel je je marketingplan bij en maak je een nieuw actieplan voor de komende periode. Je verdiept je kennis van marketing en maakt kennis met verschillende technieken om je marketing daadwerkelijk vol te houden.
Doelgroep
De cursus is geschikt voor zowel beginners als gevorderden.
Loes Vork is marketingtrainer en communicatie adviseur voor mensen die de marketing zelf willen (of moeten) doen. Vanuit haar bedrijf Vork Communicatie beheert ze ook de platforms Groene Hart Creatief (voor aanbieders van workshops) en Bestelbijdeauteur.nl (voor auteurs).
